Stock: M2661VIN: 3C6SRFFP7T4154400
2026 Ram 1500 Big Horn/Lone Star
Vehicle Highlights
Located at Palmen Motors Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Alfa-Romeo, FIAT
- M2661
- Stock
- 3C6SRFFP7T4154400
- VIN
- 684
- Miles
- Truck
- Body
- 4X4
- Drivetrain
- Diamond Black Crystal Pearlcoat
- Exterior
- Black
- Interior
- Wheelbase
- 3.0L I6
- Engine
- Gas
- Fuel
- 8-Speed Automatic
- Transmission
- 4
- Doors
- 24*
- Highway MPG
- 18*
- City MPG
- Crew Cab
- Cab Type
Wireless Charging Pad
12" Touchscreen Display
GPS Navigation
HD Radio
Configurable Drive Mode
Remote Tailgate Release
400W Inverter
Heated Steering Wheel
Rear Power Sliding Window
Trailer Brake Control
Boasting a spacious and well-appointed interior, this Ram 1500 is designed to keep you comfortable and connected on every journey. The 7.0" TFT Color Display, Apple CarPlay, and Google Android Auto integration ensure you stay informed and entertained, while the Rear 60/40 Folding Seat and Rear Wheelhouse Liners provide exceptional versatility and convenience.